Petra Škodová (Medicinální suchá pedikúra)

Péče o nohy

Přístrojová suchá medicinální pedikura si získává stále více příznivců. Jde o významnou pomoc při prevenci a péči o naší nohu. Ošetření je příjemné, rychlé, bezbolestné a bezpečné. Celé ošetření se provádí na sucho bez narušení integrity (celistvosti) kůže.

Co můžete sami

Nejdůležitější pro každého z nás je prevence mykóz a prevence jejich recidiv. Snažíme se tedy:

  1. Udržet nohu v naprostém suchu - Dle potřeby i několikrát denně si převlékat ponožky, které jsou ze 100% bavlny. Nosit prodyšnou obuv, pokud to není možné, dle potřeby (minimálně však 1x denně) stříkat obuv specielními dezodoračními spreji. Spreje pravidelně používáme i do obuvi prodyšné. Dle potřeby (minimálně však 1x denně) sprchovat nebo koupat nohy, buď specielním mýdlem a vodou, nebo jen vodou (nepoužívat běžné mýdlo). Lze také použít slabý roztok hypermanganu nebo octu. Po koupeli velmi pečlivě vysušit nohu ručníkem do sucha a to i v meziprstí a v okolí nehtů.
  2. Častá výměna prádla, které je v přímém styku s nohou - Ponožky dle potřeby, nejméně však 1x denně. Výměna ručníků dle potřeby, nejméně však 1x za 3 dny, ložní prádlo 1x za 14 dní.
  3. Nutné prát toto prádlo minimálně na 60 st. Můžeme použít i specielní prací prostředek.
  4. Nezbytné je také velmi důsledně aplikovat doporučené přípravky na farmaceutické nebo bylinné bázi a to dostatečně dlouho dle individuelního doporučení.
  5. Ve veřejných sprchách a bazénech nikdy nechodit naboso!

Kontakt

Petra Škodová
Interhotel Moskva, 4. etáž dveře č. 410
Nám. Práce 2512, Zlín 76001
Tel.: 577 560 410, gsm: 777 123 553

Naše služby| Reference | Péče o nohy | Produkty | Kontakt

2010 (c) Všechna práva vyhrazena | Webdesign ADvanti

 

Telefon

Mapa
Kde nás najdete